Volně stojící nebo vestavěné skříně?

27.12.13

Pokud jste v procesu výběru některé skříně pro instalaci u vás doma, můžete si kladu otázku, zda byste byli lépe s samostatně stojící nebo vestavěnou skříň. Oba typy mají svůj podíl na výhodách a nevýhodách, tak to je věc srovnává s vaší současnou situací určit, který je tou nejlepší volbou. Začněte tím, že s přihlédnutím k těmto faktorům při své šatní výběru:

Prostor

To je nejdůležitějším faktorem, pokud jde o určení toho, co druh skříní budou nejlépe vyhovovat vašemu domů, protože je třeba se zajistit, že máte dostatek prostoru pro to, aby se vešly.

  • Máte-li dostatek prostoru v místnosti, vybavená skříň bude vaše nejlepší volba, protože je přizpůsobitelné a lze podle Vaší specifikace (přes zahrnutí nebo vyloučení vnitřních možností skladování a kójí).
  • Pokud máte malý prostor, ve kterém, aby se vešly skříň nebo svůj pokoj prostě nebylo dosaženo, aby se vešly tyto struktury (dveře, okna a šikmé stropy v cestě), samostatná typ bude nejlepší volbou, protože může být se pohyboval.

Volně stojící nebo vestavěné skříně?

Skladování

Pro mnoho lidí (zejména ženy) to může být nejvyšší prioritou, ale, stejně jako ostatní lidé jsou spokojeni s tím pracovat s tím, co zavazadel je k dispozici pro ně, to se stane druhým faktorem.

  • Pokud jste jednoduše přidávat k existujícímu skříň prostoru v místnosti, by měl samostatný šatník za dostatečné poskytování těchto informací.
  • Pokud je místnost nemá úložný prostor hovořit o, budete k závěru, že si dříve uživatelsky nastavili vybaveny šatní skříň nabízí nejlepší skladovací wayout.

Cena

Zatímco toto je určujícím činitelem pro mnoho lidí, měl by to být jeden z posledních faktorů pro posouzení, jak tam je žádná náhrada za kvalitu (ale neměli byste platit ruku a nohu za to buď).

  • Pokud peníze nehrají roli, vybavená skříň bude dobrá volba, i když často třeba instalovat odborníkem, který pracuje se, že je velmi nákladné.
  • Pokud chybí hotovost, bude samostatný šatník je vaše nejlepší volba, protože je lze zakoupit poměrně levně a jsou dokonce k dispozici druhé ruky.

Takže, jaký typ skříně jsou prožijete pro instalaci ve vaší domácnosti? Nemusíte dokonce ani omezit sami buď namontováno, nebo samostatně - možná zjistíte, že některé prostory prospěch z jednoho typu, zatímco ostatní jsou určitě vhodnější pro druhé.

Vyhledávaná témata:

Partneři: