Interiérový design s vestavěnými skříněmi

15.01.14

Dnes je tam jeden převládá pravidlo v interiérovém designu: ujistěte se, že váš návrh je jednoduchý, ale elegantní, přehledné ale stylové. A s vestavěnými skříněmi můžete dosáhnout jen to, bez nutnosti přidávání do vašeho stávajícího domova. Tím, správně plánování a projektování, můžete a vytvoří prostor schopný plnění mnoha funkcí bez nepořádku.

S dnešní uspěchané existence a jejích vesmírných omezení, funkčnost, styl a krása se naučili chodit bok po boku. Montované nebo custom-made vestavěné skříně dnes neslouží pouze jako místo pro uložení oblečení z nich "a osobní věci, které se staly prostředkem k poskytování funkční a pohodlné prostory. S vestavěnými spotřebiči a zábavu snadno dostupného a kdykoliv je to potřeba buď majitel nebo hostitele. Vezmeme-li čas na naplánování živými "prostor, bude mít za následek jeden byl schopný převést ji z obýváku na zábavu, nebo dokonce pracovní plochy s minimálním úsilím.

Interiérový design s vestavěnými skříněmi

Dobře navržený a naplánovaný zeď vybavená skříň může pojmout cokoliv od 47 "televize s plochou obrazovkou s kompletní systém domácího kina, do počítače a kancelářských prostor. Což vám umožní během několika minut změnit pokoj vašich požadavků, takže vše, co se objeví přehledný, elegantní a organizovaný. A to je přesně to, co chceme. S pokroky v dokončování výrobků ze dřeva a dřevěných vedlejších produktů, nyní jste schopni začlenit vestavěnými skříněmi do vašeho domu bez ohledu na to, jaké jsou vaše chutě, preference nebo styl jsou. Jednoduché interiér design tipy poskytovat prostor a funkčnost v domácnosti:

Od podlahy ke stropu skříně vybavené dveřmi představovat diagonální čáry pomůže vytvořit iluzi většího podlahy až ke stropu vzdálenosti.
Začlenění zrcadel a světel pomůže místnost opticky větší a jasnější.
Projektování mezery v skříněmi zdi pomoci s bydlením počítačů a jiné technologie umožňuje přehledný pocit, aniž by byla ohrožena na pohodlí technologie na dosah ruky.
Zkombinujte světlo až středně barevné stěny se střední a tmavé dřevo skončí.
Použijte médium pro bohaté barevné stěny s lehčími dřeva.
Vyhněte se použití bohaté barevné stěny s tmavými povrchové úpravy, protože mají tendenci se zdrcující, nebo umožnit za pokoj se objevit menší, než ve skutečnosti je.
Malé pokoje se objeví větší, když je strop maloval stejnou barvu jako na střeše.
Úzké pokoje může být předstíral, že vypadá širší tím, že rozdělí svislé čáry, s použitím robustnější dokončování a vodorovné čáry na dveře vestavěnými skříněmi, jak toho dosáhnout.

Vyhledávaná témata:

Partneři: