Nejlepší investice, které vám pomohou k finanční nezávislosti

20.11.12

Finanční svoboda a nezávislost jsou něco, co každý z nás přát, ale jen málo z nás někdy dosáhnout. Co dělá rozdíl u lidí, kteří jsou úspěšní v budování finanční svobody a pro ty, kteří bojují? Rozdíl spočívá v tom, jak jednotlivci chtějí své peníze investovat do zlata, čas a energii. Lidé, kteří mají finanční nezávislost mají návyky, které vedou k vytváření životní styl, který napomáhá k dosažení finanční svobody.

V tomto článku se budeme mluvit o nejcennější investicí můžete provést na vybudování tohoto typu životního stylu pro sebe ...

Most Valuable finanční investice, které můžete udělat

Nejcennější investice, které mohou k finanční svobodě nemá nic společného s akciemi, dluhopisy, nemovitosti či podílových fondů. To má co do činění s investicemi, které provedete v rozvoji dobrých návyků penězi, dobré načasování návyky, a dobré návyky pro řízení energie. To je foundational principem Powerspending přístupu k budování finanční svobody, a dokonce i bohatství.

Nejlepší investice, které vám pomohou k finanční nezávislosti

Jak trávíš své peníze, svůj čas a energii? Trávíš je způsobem, který bude přidávají hodnotu svého života, nebo vzít hodnotu? Trávíš svůj čas, svou energii, a své peníze směrem k budově někdo jiný to snech nebo na vlastní pěst? Většina z nás předpokládá, že finanční svoboda pochází z nálezu investice, které přinášejí nám velkou peněžní výnos a vydělávat více peněz.

Zatímco to jistě nemá pomůže mít více peněz a být schopen najít investice, které přinášejí tajné ROI, může tento postoj vést také k nám na nekonečné hledání "svatého grálu" finanční svobody. Ve skutečnosti, to nejcennější, co můžete udělat, je začít rozvíjet dobré peníze návyky s využitím zdrojů, které jste právě teď. I když žijete výplaty k výplatě, a ty jsou v desítkách tisíc dolarů dluhu, nic vám brání rozvoji dobrých peníze návyky, počínaje právě tady a teď.

Na druhou stranu, pokud nechcete vytvořit tyto návyky teď prostě čeká na dobu, kdy budete "mít více peněz", nebo, pokud budete mít zájem o "magické" investice, která dává vám velké výnosy, budete pravděpodobně najít způsob, jak jak se zbavit peněz navíc stejně. To se stane s lidmi, kteří vyhrají v loterii a Powerball jackpoty celou dobu ... hodně to extra peníze navíc chudých peněz návyky rovná nezbývají peníze.

Takže pokud jste připraveni, aby se nejsilnější investiční možné pro budování své finanční svobodu, začít se zaměřením na správu peněz, které máte lépe a na řízení svého času a energie, takže budete dobře připraveni na příležitosti, které na vás čekají .

Vyhledávaná témata:

Partneři: