Investiční možnosti osobního penzijního plánu

12.11.12

Jak implementovat strategie k dosažení svých krátkých a dlouhodobé cíle. Hoblování vaše dlouhodobější cíl budování bohatství pro odchod do důchodu se stává důležitější než kdy jindy, protože naše vláda penzijní plán nyní téměř bankrotu. Existuje mnoho pochybností, že naše vláda může postarat o všechny baby boomu, kteří začnou do důchodu v roce 2010. S těmito nejistoty vládní penzijní plány, budou úspory a nakoupené investiční zlato, které tvoří svůj vlastní osobní penzijní plán je klíčem k finanční i-pohody ve vašich důchodových letech. V tomto článku budeme diskutovat investiční možnosti pro osobní penzijního plánu.

1. Registrovaný investice

Jak vyrobit strategie, které mohou minimalizovat zdanění Vliv zůstat základní součástí jakéhokoliv finančního plánu. Tyto strategie závisí na pochopení různých daňových procedur tří hlavních kategorií investičních výnosů, jako je úroků, dividend a kapitálových zisků. stejně jako snížení svého zdanitelného příjmu, snížení na efektivní daňovou sazbu, a odložení zdanitelný příjem do dalších let.
K401 nebo sídlo důchodu Spořící plán má stejné vlastnosti níže

a) příjmy dosažené uvnitř K401 v USA nebo v Kanadě RRSP je od daně odložené do odstranění formou hotovosti nebo platby z fondu registrované penzijního příjmu (RRIF) nebo životního příjmů fondu (LIF), nebo renty.

b) Jakýkoli příspěvek k vaší K401 nebo RRSP (v rámci ročních limitů) jsou daňově uznatelné.

Investiční možnosti osobního penzijního plánu

c) K401, nebo RRSP poskytuje nejen pro daňové-chráněné složení, ale také vytváří dodatečný kapitál prostřednictvím daňových úspor.

d) Společnost penzijní plán jako nezávazné, bude DPSP snížení členové K 401 nebo RRSP příspěvek limitu na výši skutečného přispěl k těmto plánům.
Proto, aby se zajistilo, že jsou dost bohatství je vybudovat v osobním penzijním plánem, je moudré, aby maximalizoval svůj K401 nebo RRSP příspěvek každý rok, i vy si muset půjčit, aby tak učinily.

2. Non registrované investice

Ačkoli registrovaný odchod do důchodu úsporný plán nejen hraje důležitou roli pro svého odchodu do důchodu, ale také představuje důležitou součást na cestě k úspěšné finanční plánování. Existuje limit na kolik si můžete přispět k nim, a můžete dosáhnout těchto limitů rychle, pokud se na vás vztahuje plánem podnikového důchodu. Neregistrovaní investice zaplatit daň z výnosů každoročně se více zaměřují na po-daňových přiznání.

3. Home vlastnictví jako investice

Realitní vždy zůstává investiční možnosti. S vlastnictvím domu, můžete získat další kapitál prostřednictvím půjčky vlastního domu. Tento úvěr umožňuje použít vlastní kapitál vašeho domova jako kolaterál půjčit peníze investovat na akciových trzích. Úroky z této půjčky je daňově uznatelné, a úroková sazba je vždy nižší než u jiných úvěrů.

Vyhledávaná témata:

Partneři: