Finanční gramotnost a portfolio drahých kovů

21.11.12

V době hospodářské žalu, mnoho lidí se snaží z nejlepší způsob, jak chránit sebe a svou rodinu z klesající ekonomiky. V minulosti mnoho investic vedl lidi k útulku. Proto je jedním z nejlepších způsobů, jak k zachování něčí financí je prostřednictvím investic do drahých kovů. Drahé kovy, jako je investiční zlato a investiční stříbro, může být velmi prospěšné pro jednoho investovat svůj peněz v, protože tyto kovy jsou založeny na jejich peněžní hodnoty.

Rozdělení pm je v osobních portfolií

V minulosti, mnoho finančních poradců, používají doporučí svým klientům, že nejméně 10 procent svého osobního investičního portfolia by měly být přiděleny drahých kovů. V současné době, toto tvrzení stále drží pravdu ještě finanční poradci jsou Řídící své klienty k bazénu účtů, ETF a důlní akcie spíše než klasické mince nebo barů složený z těchto kovů. Všechny tyto možnosti jsou platné způsoby, jak spravovat něčí portfolio, ale tam jsou některé obavy týkající se investic do bazénu účtů, ETF a důlní akcie díky tomuto nepříjemnému ekonomice.

V dobách jako je tato, se snažíme držet na investice s hmotným hodnotou. S akcií a dluhopisů může něco znamenat, ale drží kus papíru v ruce, je mnohem méně uklidňující než barem zlata. Když se lidé začnou přehodnocovat své finance a portfolia, začnou si uvědomovat, že v případě, že ekonomika i nadále propadat, že mají něco, co jim pomůže udržet jejich ekonomickou bezpečnost. Z tohoto důvodu, mnoho lidí opět začali investovat do drahých kovů, které jsou kon držiteli jako jsou mince nebo bary.

Finanční gramotnost a portfolio drahých kovů

Investiční rizika

Instituce, které poskytují ETF a bazén účty jsou také hrozilo nebezpečí, že se stanou znárodněn, který také dělá investora prosím na otázku, která v případě, že investovat, budou nakonec ztratí mnohem víc? V těchto časech se zdá, že tam je větší trend investorů vracet se k investování do drahých kovů, ve které se mohou držet ve svém vlastnictví. To dělá investorům pocit bezpečí a zaručené, že se nebude ztrácet své investice kvůli špatnému akciového trhu dne nebo vládní intervence.

Mnoho lidí dokonce ztratili zájem o investice v důsledku ekonomických rizikových faktorů života v nejisté a nepředvídatelné ekonomiky. Proto, tam jsou mnohem méně investic do portfolií a investorů, které jsou ztrácejí smysl ekonomické alokace v rámci svých portfolií. Se všemi těmito faktory, investoři vzali jejich vlastní iniciativy začít investovat do zlata a stříbra tím, že koupí bary a mince, zejména k zajištění jejich ekonomické výhody.

Vyhledávaná témata:

Partneři: