Studentské bydlení

26.12.13

Pokud jste požehnáni, že žijeme v univerzitním městečku, pak byste měli vážně uvažovat o studentské investice do byt pronájem Praha jako součást vašeho celkového portfolia. Trendy a demografie pravdu, aby zvážila tohoto odvětví. Student zápisu je důsledně roste poskytuje stálý proud oprávněných zákazníků. Baby boomu tyto děti nebo "echo generace" je vlna, která se teprve začíná hit pobřeží.

Tyto děti se narodily v letech 1982 a 1996. Další studenti hledají do školy zaměstnanosti scéna stává konkurenceschopnější a náročnější. The College rozpočty začíná klesat v některých případech i jeden z prvních částech se na kampusu bydlení pro studenty po jejich první rok. Jak rozpočty pro více třídách rozšířit kus koláče pro on kampusu bydlení sníží. Jedná se o masivní příležitostí pro soukromý sektor, aby zaplnil uvolněné místo.

Studentské bydlení

Vlastnost využíván jako vlastnost studentské bydlení může mít výrazně lepší cap sazbu, než ve stejném pozemku jako jeden rodinný pronájmu. Student nemovitost je pronajata za ložnici s oddělenými základě nájemních smluv pro každého studenta. Rodinný dům na daném trhu může generovat 1200 dolar za měsíc. Stejná vlastnost s jídelnou převedené do ložnice a další ložnice v suterénu bude generovat 2250 dolar. ($ 450 x 5) To je 87,5% nárůst příjmů s velmi málo ve způsobu dodatečných nákladů. Je to dojná kráva, která nemá jíst nic víc než zbytek stáda.

Pokud se rozhodnete sledovat tento trh pak zvažte následující rady:

Dopřejte svým nájemníkům jako vedení a oni budou respektovat vás a váš majetek.
Nebuďte nepřítomné pronajímatel. Zůstaňte viditelné a rozvíjet dobré vztahy s těmito mladými dospělými. (Milují čokoládové sušenky)
Hledat Vaši nemovitost za 2 kilometrů kolem školy. Zkuste a zůstat blízko tomu, co jste hladoví studenti budou muset jako MHD, nákupní a zábavní.
Využijte kampusu bydlení kancelář pro informace a marketing.
Vždy mějte své zápůjčky společně podepsané rodiči nebo opatrovníky.
Pokud je to právně potvrzuji získat post-aktualizované kontroly.
Přijmout pouze 12 měsíců leasingu. (Pokud můžete mluvit svou banku, aby přijali 8 platby za rok.)
Udržujte svůj majetek udržovat a aktuální. Zůstaňte na vrcholu ohně a stavebními předpisy. Být slum pronajímatel není dobrá obchodní strategie. Investuje do svého majetku vám větší návratnost v dlouhodobém horizontu.
Ujistěte se, že se vám vaše due diligence při zkoumání této příležitosti. Ne všichni vysokoškoláci trhy jsou zde dobré možnosti v tomto okamžiku.

Vyhledávaná témata:

Partneři: