Plovoucí podlahy

11.12.13

Pro průměrného majitele domů, kteří touží po dřevěných podlah pro teplo a pohodlí, plovoucí podlahy je snadná instalace a mohou být umístěny přes ploché povrchy, jako jsou dlaždice, vinylové podlahy a betonové desky. Jednotlivé prkna připojit k sobě podobně Sestavujeme společně puzzle.

Ve srovnání s tradičními dřevěnými proužky, je plovoucí podlaha prasklo nebo slepený namísto přibité jako je masivní dřevo proužky. To může být také umístěny ve vysokou vlhkostí oblastech a budou reagovat na změny v úrovni vlhkosti uvnitř domu pohybem a rozšíření, což znamená menší pravděpodobnost rozžehlování švů kolem okrajů místnosti u základových desek. Při pokládání podlahových krytin na vrcholu poškozené založení, se doporučuje umístit těžkých plast na podlahu před položením materiálů laminátová podlaha. Tím se vytvoří vodní páry bloku, a proto snižuje množství vlhkosti v místnosti.

Plovoucí podlahy

Plovoucí podlaha je k dispozici v několika on-line webové stránky, které jsou umístěny v vyhledáváme pro konkrétní typ podlahových materiálů. Tyto materiály jsou také v obchodech pro domácí kutily a jsou k dispozici v různých druhů dřeva a řadou šířek pro prkna. Po instalaci, bude podlahy trvat přibližně 50 let v závislosti na tom, jak dobře jsou zachovány. S méně než průměrný opotřebení, by mohly podlahy trvat tak dlouho, jak 80 let.

Plovoucí podlahy je skvělý projekt pro majitele domů a nezávislí dodavatelé. Instalace je snadná a výsledky budou teplé, tvrdého stylu podlahy. Prkna jsou poskládal a položil lepením nebo přitahování dohromady na téměř jakýkoli rovný povrch. Ať výběru tmavé nebo světlé odstíny, tenké nebo tlusté šířka prkna, bude podlahové materiály pomáhají vytvořit příjemné a atraktivní dřevěné podlahy.

Vyhledávaná témata:

Partneři: