Deset tipů na výběr akustické podlahy

14.11.12

Pokud uvažujete o montáži akustické plovoucí podlahy, pak jste možná už víte, co budete potřebovat, a jak, aby se vešel. Na druhou stranu, možná nebudete vědět, co chcete, nebo na co se zaměřit.

Zde je to, co potřebujete vědět.

1. V první řadě budete chtít zjistit, zvukových snížení požadavků. Snažíte se ztišit hlučné pračky, postavit hudební místnost, nebo postavit domácí kino? Vědět, co budete potřebovat akustickou podlahy dělat vám pomůže vybrat ten správný druh.

2. Pravděpodobně budete vědět, který pokoj je to pro už. Pokud jste montáži akustické plovoucí podlahy do kuchyně, budete potřebovat být odolnější, než kdyby jste montáž do domácího kina, který není získat velký provoz.

3. Identifikaci o jaký typ zvuku, který se snaží snížit pomůže taky. Vzduchová neprůzvučnost je zvuk konverzace, nebo hudba, nebo TV a kročejové, jak jeho název napovídá, je zvuk vytvořený něčím narazily na něco jiného. Předení pračka, kroky, nebo hrát na bicí jsou příklady dopadů zvuků.

Deset tipů na výběr akustické podlahy

4. Doprovodná cesta je cesta pořízena zvukem, jako to cestuje přes podlah, stěn a stropů, a tak budete muset vědět, jak najít potřebný cestu a jak snížit dopady s cílem zajistit účinnou akustickou izolaci.

5. Budete také muset vědět, zda jste přiléhající zvuková izolace do novostavby nebo renovace stávající stavět, jako existují různé zákonné požadavky na výrobky zdravé kontrolní třeba splnit.

6. Některé akustické Podlahové krytiny jsou vhodné pouze pro novou výstavbu, některé pouze pro modernizací, a některé pro obě strany. Je důležité, že si vyberete ten správný druh pro svůj projekt, jak nechcete potíží a náklady na získání špatně.

7. Nezapomeňte, že budete potřebovat správné příslušenství taky. Možná budete muset trámy, lepidlo, drátěné pletivo nebo obvodové těsnicí, aby se vešly vaše akustické podlahy a přispět k zajištění řádného řízení, kterou potřebujete.

8. Je důležité si uvědomit, že váš projekt splňuje příslušné stavební předpisy. Možná budete muset svou akustickou podlahy musí být odhlášeny stavebního inspektora, zejména pokud se část nové sestavení, jako na sídlišti, nebo v novém hotelu.

9. Alternativou k inspektor kontroluje svůj projekt, je použití akustické podlahy produkty, které splňují robustní Detaily specifikace. Produkty, které jsou klasifikovány jako Robustní Podrobnosti již stejnou nebo vyšší kapacitu nezbytné stavební předpisy, a proto nepotřebují kontrolu.

10. Pokud jste stále ještě nejsou jisti, co potřebujete, a který typ akustické podlahy bude pro vás to pravé, pak to má smysl, aby vyhledali odbornou pomoc. Zkušený zvuková izolace společnost bude schopna poradit, a napomoci tomu, aby se ujistil, dostanete to, co potřebujete.

Nyní víte, jak se ujistit, že máte správné produkty, aby se váš domov tišší, je nyní čas, kdy jste vybaven akustickou podlahy?

Vyhledávaná témata:

Partneři: