Bydlení

Měli byste si vybrat dům nebo byt?

Měli byste si vybrat dům nebo byt?

30.01.14

Každý, kdo se pohybuje na poprvé je konfrontován s věkem-staré dilema, zda se přestěhovat do domu nebo bytu. Ať nákup domu nebo pronájem bytu Praha, volba je, že mnoho lidí se snaží dělat. Někdy volba je pro Vás, žijící v centru města bude obecně znamenat, že budete muset přesunout do bytového komplexu, zatímco domácí v dané zemi obvykle diktují přesunout do domu. Mícháme kvalitní betonové směsi , které jsou osvedčeným řešením pro jakoukoliv stavbu.

Studentské bydlení

Studentské bydlení

26.12.13

Pokud jste požehnáni, že žijeme v univerzitním městečku, pak byste měli vážně uvažovat o studentské investice do pronájem bytu Praha jako součást vašeho celkového portfolia. Trendy a demografie pravdu, aby zvážila tohoto odvětví. Student zápisu je důsledně roste poskytuje stálý proud oprávněných zákazníků. Baby boomu tyto děti nebo "echo generace" je vlna, která se teprve začíná hit pobřeží. Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.

Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy

11.12.13

Pro průměrného majitele domů, kteří touží po dřevěných podlah pro teplo a pohodlí, plovoucí podlahy je snadná instalace a mohou být umístěny přes ploché povrchy, jako jsou dlaždice, vinylové podlahy a betonové desky. Spolupracujte s profesionály, vybírejte si výrobce vestavěné skříně na míru pečlivě. Firma INDECO se vyznačuje osobním přístupem a moderním zpracováním. Jednotlivé prkna připojit k sobě podobně Sestavujeme společně puzzle.

Použití ocelových komponent při konstrukci budovy

24.10.13

Stále více a více stavba je v dnešní době probíhá pomocí ocelových prvků po celém světě. V tomto článku se podíváme na podstatu ocelových dílů budov, jejich výhody a nevýhody, jestli existují nějaké a dotýkají moderního přístupu k výstavbě - ocelové montované haly.

Deset tipů na výběr akustické podlahy

Deset tipů na výběr akustické podlahy

14.11.12

Pokud uvažujete o montáži akustické plovoucí podlahy, pak jste možná už víte, co budete potřebovat, a jak, aby se vešel. Na druhou stranu, možná nebudete vědět, co chcete, nebo na co se zaměřit.

Vyhledávaná témata:

Partneři: